Strona > Projekty wnętrz > portfolio
     
Projekt łazieni stylowej
Stylowa łazienka z wanną

Projekt łazienki

Projekt łazienki, jenej z dwóch w mieszkaniu, zakładał, aby byla w niej wanna. Panieważ wnętrze było zbyt mała na bidet zastosowano tzw. bidetkę czyli dodatkową baterię przy wc. Pomieszczenie nie posiadało okna, więc projektant wnętrz użył w projekcieł jasnych płytek ceramicznych oraz dodatkowego lustro przy wannie, aby optycznie rozjasnić i powiekszyć w ten sposób łazienkę.

Projekt łazieni stylowej
Stylowa łazienka

Projekt łazienki

Projekt łazienki zakładał, aby była nieco stylizowana na styl nowojorski , ale ciepły. Poniewaz była to jedna z dwóch łazienek w mieszkaniu dwupoziomowym zrezygnowano z wanny na rzecz funkcjonalnego prysznica. Użyto na jednej ze ścian ciekawej, stylizowanej tapety retro.

Projekt łazieni
Łazienka nowoczesna z elementami drewna

Projekt nowoczesnej łazienki na poddaszu

Na poddaszu mieszkania dwupoziomowego znajdowało się nieustawne pomieszczenie pełne skosów i nieregularnych kątów ścian. Było to nie lada wyzwanie dla projektanta wnętrz. W łazience miała się również znajdować pralka. Powstał ciekawy projekt łazienki, który zrealizowano z powodzeniem. Dodatkowa łaizenka pomieściła pojemną szafę z lustrami powiekszającymi optycznie przestrzeń.

Salon kąpielowy - duża łazienka
Salon kąpielowy - duża łazienka

Duża łazienka w wysmakowanej tonacji w domu pod miastem. Jej atutem jest funkcjonalnosć.

13. Projekt pokoiku dziecięcego
Łazienka stylowa

Projekt stylowej łazienki

Pani domu chciała przeobrazić instniejacą starą łazienkę w antyczny pokój kąpielowy z elementami architektury klasycznej. Projekt łazienki miał być w delikatnych, naturalnych kolorach z elementami złota. Architekt wnętrz przedstawiłą wizualizację 3d, która spełniła wszystkie wymogi inwestorki. 

Łazienki: